NEWEST DONORS
Vicki Monroe Beninga '65
Ruth A. Beyer '77
Krissa Haberly Caldwell '75 & James M. Caldwell
Maureen Leary Campo ’76 & Richard J. Campo ‘76
Patricia Hudlow Chapman ’83 & Jack Gregory Chapman
Jeffry Culbertson '76
Linda G. & Robert A. Dewey, Jr. '66
Ed Epifani and Jean Cockelreas
V. Robin Frojen ’09
Stan F. Heard '70
Anita Helle
Samuel M. Kaye
Don Diment & Jenna Knight
Michael McAuliffe
Holly Hicks McMorries '86 & David W. McMorries '88
Catherine N. Otto '76
Sandra Evers Scott '73
Linda & Richard Seekatz
Kenneth T. Smith '63
Ann Coskey-Wasserman ’83 and Richard Wasserman
Nicholas Yamamuro '68
Have you already included OSU in your estate plans? Enroll online to become a member of the OSU Legacy Society. We would appreciate the opportunity to thank you for your generosity.
HONOR ROLL OF DONORS
Ann Pederson Aalund '71 & Robert R. Aalund '71 |
Maya Abels & Stewart M. Holmes |
Virginia & Christopher Achterman '70 |
Kathleen M. & Terry T. Ackerson '72 |
Janet Crosby Adams '57 & Laurel Adams '64 |
Mary J. Adams '93 |
Virginia & Paul W. Adams |
Marisa Valen Bertolone-Smith'13 & Robert John Adlesich '11 |
Indira Rajagopal & Kevin G. Ahern '86 |
Linda Stebner Ahlers '67 & Tom Ahlers '66 |
Amber E. Ahlgren '09 |
Abdulwali M. Al Aghbari '89 |
Sheri & Rodney Albin |
Saad N.a.a.s. Almenifi '16 |
James S. Alex, Jr. '75 |
Charlene Bicek Allen '71 & Robert G. Allen '70 |
Cheryl '76 & Sterling Allen '76 |
Janet E. Allen '80 |
Jim Allen '90 |
Judith '63 & Michael '62 Allen |
Kameron Cook Allen '98 & Brian C. Allen '98 |
Nancy E. & Matthew Allen '95 |
Candi & Randy C. Allphin |
Bader F. Almohammad '98 |
Hassan A. Almutawa '15 |
Thekra Alrabiat |
Kathleen Sullivan Altick '62 & Stephen Altick '62 |
Mohammed K. Alzayer '16 |
Mohammad Aman '75 |
Mary A. Amann '91 |
Laura & Jeffrey '80 Ambrose |
Katherine Voss & Ed Amonsen '70 |
Donald E. Amos '56 |
Roger L. Ancelet '71 |
Connie M. & Wilbert L. Andersen '50 |
Aaron P. Anderson '93 |
Cynthia M. Anderson '80 |
Darrell '79 & Lori Anderson |
Dayle A.'76 & Michael M. '75 Anderson |
Deloris Williams Anderson '70 and Ron L. Anderson '64 |
Florene F. Anderson |
Kathryn Heisey Anderson '85 & Richard Anderson '78 |
Margaret Tate Anderson '49 |
Penny Bevans Anderson '64 & Gerald Anderson '61 |
Sheryl I. Anderson '62 |
Janna A. & Donald G. Anderson '66 |
Debbie & Jeffrey D. Andrews '76 |
Jean S. & Stephen R. Andrus '50 |
Patricia McClelland Aplin '84 & Alan W. Aplin '83 |
Geraldine A. & Arnold P. Appleby '62 |
Jennifer Gray Arbanas '82 & David P. Arbanas '81 |
April & Donald F. Archer '69 |
Sally A. & Gary D. Armfield '67 |
Erin E. Armitage '13 |
Janet McBurney Armstrong '57 |
Jeanne Erickson Armstrong '54 & Ed Armstrong '49 |
Robin & W. Charles Armstrong '66 |
Terri J. Armstrong '12 |
Eunice & David C. Aro '68 |
Wanda H. & Daniel J. Arp |
Ann C. Asbell |
Meleah Skovlin Ashford '83 & Scott A. Ashford '83 |
Peggy Hall Ashford '72 & Harold Ashford '72 |
Lori M. Ask |
Kazue Asoh '87 |
Katherine M. Astala '61 |
Jane L. Athay-Olsen '00 |
Kent B. '81 & Girlie Atwood '81 |
Stephen P. Aulerich '82 |
Andrejs J. Auskaps '74 |
Celia Strickland Austin '76 & Ken Austin III '76 |
Ken Austin '53 |
Carole Settles Avery '69 & Keith R. Avery '72 |
Terry L. '85 & Robert A. Avila '88 |
Susan Schilling Ayers '70 |
Shirley A. Babb |
Merrie Conder Backer '69 |
Kevin C. Bacon '74 |
Barbara S. & Robert L. Bailey '63 |
Marian C. Bailey |
Cherie '66 & Chuck Baker, Jr. '67 |
Kathleen A. & Frank H. Baker |
Mary A. Baker |
David C. & Sheree Baldridge |
Camille Preus '08 & Lindsay A. Ball '75 |
Nabil Y. Barakat '79 |
Kathi '76 & Don '76 Barckley |
Brenda Kahnert Barnes '88 & John L. Barnes |
Janet E. & Phillip E. Barnette, Jr. '87 |
Donna & Kenneth Barrow '77 |
Stormy & David H. Barrow '73 |
Anne G. & Patrick J. Barry '79 |
Carolyn Jelden Bartruff '67 |
June Cyrus Bashkin '47 |
Susan Schwind Bates '57 & John E. Bates '56 |
Lee M. Batson '77 |
Betty Silva Bauer '57 |
Julie & Ken Bauer |
Mitzi '74 & Steve '74 Bauer |
Kristin Mohr Baumgardner '86 & James R. Baumgardner '84 |
Ellen & Ken Baumgartner '69 |
Kathleen B. & David C. Beach '67 |
Jean Beard '70 |
Jennifer Noonan Beathe '98 & Ryan M. Beathe '05 |
Louise Beaudreau '72 |
Courtney S. Beck '06 |
Shane Beck '86 |
Dr. Boris William Becker & Joyce F. Becker |
David L. '73 & Kimberly Beeman |
Peter F. Behr '68 |
Patricia Batchelder Belardi '65 & William J. Belardi |
Bernadine Strik & Neil Bell '93 |
Cheryl A. '75 & James M. Bell '77 |
Shari Bell-Beals '87 |
Luanne Heyl Beller '76 & Stephen M. Beller '77 |
Linda J. Bellerby '69 |
Debra Shigeno Bellinghausen '79 & Michael F. Bellinghausen '79 |
Rosemary Allen Bennett '69 |
Kay & August D. Benz '54 |
Katrina Lauersen Beranek '82 & Steven R. Beranek '82 |
Sue '68 & Del Berg '67 |
Ann Moran Berg '73 & Ronald W. Berg '71 |
Geraldine Jacobsen Berger & Paul C. Berger '50 |
Ernest Bergman '55 |
Judith M. Berman & Dennis P. Berman |
Walter Bernard & Kris Woolhouse |
Brenda Sullivan & James R. Berry '63 |
Holly Berry '75 |
Linda Bertorello |
Annie M. '11 & J.P. Bertram '11 |
Huma Abbasi & Larry E. Berwick '88 |
Steven C. Bickford '74 |
Vicki G. Bielenberg & Lawrence A. Bielenberg '78 |
Kathy E. '01 & Dennis J. Biles |
Peter K. '04 & Audra Billmeyer |
Shirley M. & Norman F. Billups '58 |
Brian J. Birch '84 |
Mary C. Bird '76 |
Douglas M. Birkeland '90 |
Carey Birkenfeld |
Kay Eloise Bishop '64 |
Judith D. & Eric R. Blackledge |
Ron K. Blasing |
Leslie Mihata Bloom '81 |
Daniel J. Bochetti '78 |
Mary A. & Kenneth K. Bock '70 |
Mark R. Bodyfelt '89 |
Olaf A. Boedtker |
Carolyn Bogaty '90 |
Dorothy L. Bogumil '66 |
Barry D. Bokn '84 |
Linda & Barry Bolewicz |
Karen E. Bolin '83 |
Karen Ream Bonoff '80 & Michael B. Bonoff |
Janice C. & Nick E. Bonomo |
Penny S. & Elliott H. Boone '65 |
Joan Boothe & Barry Boothe |
Thomas Booze & Robert Hammond |
Marion E. & K. Gordon Borchgrevink '48 |
Valorie '65 & Rodney '65 Boucher |
Virginia Disney Bourdeau '80 & Alex Bourdeau |
Carrie T. and Monte E. Bowman '72 |
Teri & Richard W. Bowne '67 |
Joan L. & William F. Boyd '62 |
Marie Ferraris Boyden '45 |
Alfonso Bradoch & Patrick Scott Cady |
Janice K. & Michael D. Brady '69 |
Judi Brandis |
Leah '02 & James Brandis '01 |
Larry Brandt '67 & Susan Wheeler |
Kris Otteman Brant '82 & Jeffrey M. Brant '82 |
Steven Brantley '13 |
Mary J. & Fred Brauti '49 |
Martin D. Breen '88 |
Wayne '65 & Kathy '65 Bricco |
Eila Hanni Briggs & John C. Briggs '43 |
Carolyn & Dudley M. Bright '58 |
Marsha Brockmeyer '76 |
Adrienne Krause Brodell & Mark Brodell |
Linda & Richard D. Brodeur '83 |
Jerri L. & Robert D. Bronson, Sr. '71 |
Zel Brook '74 |
Liz & Ronald C. Brookhart '67 |
Greta F. '03 & Raymond M. Brooks '73 |
Dan Brown |
Janna Brown |
Katherine M. & Steve Brown '73 |
Kay Brown '72 |
Lisa M. Brown |
Patricia '80 & Robert A. '81 Brown |
Ruth & Timothy Brown '97 |
Sandra & Daniel D. Brown '79 |
Suzanne K. & Robert L. Brown '65 |
Janice Brown '76 |
Kay Altman ' 87 & David Browning '86 |
Ann M. & Allan Bruckner |
Sandra Brumbaugh '68 & Leonard J. Matecki |
Betty Bruner |
BettyJo D. Bruner '75 |
Mary C. Bublitz |
Kitty L. '70 & John E. Buchner |
Alan W. Budenz '72 |
Douglas J. '88 & Lisa Buettner |
Sumonthip Bunnag '96 |
JoAnne Bunnage '81 & Robert Slisz |
Candy & John E. Bunnell '68 |
Wayne A. Burck '57 & Mary Jacq Burck '57 |
Carolyn A. Burhenn '90 & David Pinkernell |
Mary E. & Michael J. Burke |
Ruth E. & John E. Burks III '56 |
Dorothy M. Butler |
Kristina L. Butler '96 |
Sharon McCann Byerley '68 & Dennis L. Byerley '68 |
Nancy & Palmer Byrkit '58 |
Robert C. Byrne '72 |
Shirley & John V. Byrne |
Arthur W. Cabral '74 |
John P. Caffrey '65 |
Susan O'Rourke Cain '76 & Robert R. Cain '77 |
Betty & Darry W. Callahan '64 |
Gary E. Calvin '76 |
Rebecca M. Camden '17 (H) |
Terry L. & Perry E. Camp '69 |
Carol P. '66 & John D. Campbell '72 |
Sandra Kahler Campbell '63 |
Shelly Stadheim Campbell '61 |
Clark '66 and Daryl Canham |
Gabriela & Jose R. Canon '73 |
Julie & John D. Cantlon '78 |
Natalie Essig Cantrell '68 & George Cantrell |
Charlene C. & Michael W. Cappiello '74 |
Marilee Carey '90 |
Alyssa B. Carey '11 & John-Paul Kivlin '12 |
Angela & Marlan G. Carlson |
Gary R. Carlson '74 |
Stephanie Russell Carlson & Sten E. Carlson '92 |
Gail Goodnough Carnahan '87 & Dave Carnahan '86 |
Mary E. Carr '75 |
Bill Carter '82 |
Ruth B. Carter '01 |
Terry A. Williams & Stephen R. Carter '69 |
George Caspar '57 |
Emery N. Castle '06 (Hon. D) |
Daniel P. Cavagnaro '82 |
Thomas P. Cavaiani '71 |
Julie & Bill Cavinee '91 |
Silvia B. & Ricardo J. Cervantes |
Margaret Wade Chalfan '64 & Larry Chalfan '65 |
Joann Breedlove Chambers '66 & Wayne E. Chambers '63 |
Joann Breedlove Chambers '66 & Wayne E. Chambers '63 |
Julie Price Chambers '70 & Craig D. Chambers '70 |
Karla Von Borstel Chambers '81 & William D. Chambers '81 |
Joan & Michael P. Chamness '71 |
Joyce & Rodney D. Chandler '68 |
Sonja Berge-Chandler '82 & Peter Chandler |
Jimmy Chandra '99 |
Elaine A. & Dennis F. Chapman '70 |
Meredith Y. & Bob Chapman '65 |
Patricia Hudlow Chapman '83 & Greg Chapman |
Nathan Charpentier |
Louise '68 & Charles Chatlynne '71 |
Gloria Chaves |
Juan C. Chavez Comparan '86 |
Janice E. Chellis '75 |
Weili Z. & David Z. Chen '88 |
Debra J. '84 & John F. Chin '80 |
Linda Wong Chin '78 & David D. Chin '80 |
Hyun-Ik Cho '87 |
Suzanne Cholet '64 |
Vorathavee '70 & Viravat Cholvanich '71 |
Juthamas Choomlucksana '06 |
Salah Chouki '86 |
Winifred K. Chow '62 |
Orr-Lyda Brown Chowning '43 |
Mark S. Chriss '75 |
Lynne '80 & Bill '80 Christensen |
Mehgan McMorries '10 & Adam K. Christensen '05 |
Lauren '08 & Scott W. Christianson '08 |
Stephanie A. Christman '84 |
Daniel Chuang '14 |
Mollie & Dale W. Church '61 |
Carol J. Clark '63 |
Jorie '90 & Peter Clark |
Patricia A. Clausen |
Sarah C. Clausen '15 |
Darryl P. Clift, Jr. '86 |
Renee D. '01 & Adam R. Clough '00 |
Dana & Mark O. Clute '88 |
Cheryl D. Coate '89 |
Sherry & Ronald M. Coblantz '65 |
Rebecca T. & Duane A. Coen '77 |
Sally A. & James H. Colburn '55 |
Charles A. Cole '74 |
Charles W. Cole '50 |
Peggy Ann Cole '65 |
Russell V. Cole '63 |
Amanda Arlington Coleman '93 & Todd Coleman |
Barbara Brown Coles '70 & David G. Coles '70 |
Marion R. Collins & William E. Collins |
Susan Root Collins '68 & Michael A. Collins '79 |
Claire A. '09 & Joel Colvin |
Linda K. & Rod L. Commons '65 |
Sandra & John Compton '53 |
Robert J. Conahey '84 |
Allan L. '79 & Nancy Connell |
Susan Connolly & Dan Solitz |
Sharon Thomas Conrads '73 & Randal G. Conrads '72 |
Jean & Charles Cook '58 |
Matthew T. Cook '14 |
Melanie & Kendall R. Cook '01 |
Denise F. & Michael C. Cooper '73 |
Sherrie Smith Cooper '71 & Arthur D. Cooper '70 |
Joel Corcoran '91 |
Richard D. Costa '82 |
Sally Reymers Cowan '51 |
Jane G. & J. Kenneth Cozier, Jr. '65 |
Richard P. Cramer, Jr. '83 |
Kaye L. Crandall '77 & Carol A. Pierce '76 |
Sharon & Edmund Cravinho |
Holly M. '82 & Gregory D. Crawford '81 |
Kathy L. Ward '77 & Harold W. Crawford |
Cheryl L. & Dennis P. Creel '74 |
Gregory A. Crites '74 |
James C. Crocker '84 |
Kristi Muenter Crowell & David Crowell '86 |
Virginia K. & Roderick B. Cruickshank '85 |
Judy & Jose Cruz, Jr. '68 |
Joan Saubert Cummings '61 & Terry P. Cummings |
Sandra A. and Bruce M. Cummings |
Liz McEntire Curtis '61 |
Janet & Larry E. Cushing '60 |
Peggy & Greg Cushman |
Barbara E. & Dominic A. Cusimano '96 |
Carmen Phelps Cutting '65 & Michael L. Cutting '65 |
Faye & Charles Daellenbach |
Julie Zeller Daellenbach '86 & Brian C. Daellenbach '86 |
Phyllis & Dick Dahlin '65 |
David G. Dallas '76 |
Sharon A. & Brent Dalrymple |
Donna Duvall Dalton '68 |
Ardith L. Feroglia Day '12 & John Daly '10 |
Flor Z. & Fred R. Damavandi '65 |
Jackie Damm & John Groener |
Kyra Allen '91 & Mike Daniel |
Michael L. Daniel '86 |
Marjatta & Steven M. Daniels '81 |
Michael J. Dardis '63 |
Darni M. Daud '00 |
Lynne '69 & Tad Davies '78 |
Marla J. & J. Chris Davies '90 |
Sarah Blount Davies '76 |
Carolyn Airriess & Sam Davis |
Cheryl & Gary N. Davis |
Dorothy A. Burlew '76 & Richard J. Davis '77 |
Maureen '74 & Kerwin '74 Davis |
Rose Marie Davis |
Story O. & Kevin Davis '85 |
Dennis O. Dawson '66 |
Sheila Day |
Carol Hiemke De Voe '56 |
Susan Rene Deal '86 |
Jacquelyn P. Deeds '72 |
Gerry A. & Carroll W. DeKock |
Clifford R. Dempster '64 |
Hongli Deng '08 & Zijuan Ma |
Kerry & Michael J. Denison '89 |
Margie Clem Denner |
Kathleen Fahlman '78 & Stephen Dewalt |
Nancy Haberlach Dickman '75 & Mark L. Dickman '75 |
Loma L. Dies |
Juliette Johnson Dilworth '72 & John R. Dilworth, Jr. '68 |
David C. Dishman '73 |
Roger L. Dixon '83 |
David J. Dodson '83 |
Laura Hartshorne Dodson '89 & Todd Dodson '88 |
Kim A. '86 & Ed Dolan |
Susan (Ann) Swenson Dolan '63 & Martin William (Bill) Dolan '53 |
Ramon J. Dolcet-Sanjuan '91 |
Beverly '72 & Michael '72 Doleac |
Wendy & Kevin C. Donaghue '81 |
Sherrie Moe Dong '58 |
Lisa & Toby G. Doran '95 |
Anisong Douangphrachanh '95 |
Leslie Douda |
Jean Lucas Drake '66 |
Phillip D. Drehmer |
Debra & Paul C. Droukas '73 |
Fred D. Duckwall '65 |
Iver W. Duedall '63 |
Ann Patton Duffin '66 & Terry Duffin |
Larry A. Dugan '56 |
Gail Everest Duncan '63 |
Marilyn Barry Duncan '64 |
Susie Garland Dunham '03 & Jason B. Dunham '87 |
Michelle Bouchet & Greg L. Durrett '85 |
Margaret M. & Thayne R. Dutson |
Carol & Dr. Troy '00 Dutton |
Patsy L. & Gary L. Dyer '61 |
James L. Dykes '68 |
Amanda A. & Scott L. Dysart '78 |
Robert A. Eade '53 |
Koshare Eagle '95 |
Heather Burns Eagon '74 & J. Kenyon Eagon '74 |
Jeffrey D. Earnest '67 |
Marilee C. & Douglas W. Eaton '80 |
Nancy & Frederick Ebel |
Judi '73 & Keith I. Ebmeyer '72 |
Denise Hollenbeck Ecklund '87 & Earl F. Ecklund, Jr. |
Kathleen Kennedy Ellis '63 & E. Ed Ellis III |
Janene Payne Edgerton '77 & Robert B. Edgerton '76 |
Margaret Knowles Edwards '74 & James B. Edwards '74 |
Robert D. ’71 and Jennifer B. Edwards |
Ryan D. Egge |
Jill Wissler Eiland '73 |
Linda C. '80 & Vance E. '77 Ellett |
Nacole Barth Ellis & Don Ellis '88 |
Melissa Waters Elmore '79 |
Alice M. Elshoff |
Randy Emerson |
Denise O. Emery |
Janice D. Endicott |
Joan Barker Engberg '45 |
Kurt Engelstad '60 |
Marjorie E. English '51 |
Kenneth B. Epley '66 |
Jennifer K. & Gary J. Epping '85 |
Barbara '61 & Darrell Erb |
Sandra Farrell Ericksen '58 & Wayne R. Ericksen '58 |
Kathy & Curtis Erickson |
Angela Evenden '79 |
S. David Eves '64 |
Beate Johnston Evey '71 & John M. Evey '71 |
Jeannette L. & Michael J. Eyer '69 |
Lynn Adamo & Robert W. Faber '84 |
Jeff Fahey '89 |
Kenneth Fairchild '77 |
Joyce & Eugene S. Faltus '60 |
Ta-Yun Wuu Fang '71 & Henry H. Fang '71 |
Vreneli Farber |
Judy Whelan Faucett '70 |
Gretchen A. Fehrenbacher '71 |
Jean L. Feike |
Eric J. Feldhusen '02 & Kristen Keipert |
Jane Gordon Ferguson '66 & Earl E. Ferguson '65 |
Karen J. & Samuel C. Ferguson '92 |
Renee & Melvin D. Ferguson '79 |
Catherine P. '76 & Philip H. Fernandez '75 |
Christopher D. Fey '05 |
Catherine A. & Royston Filby |
Cara Fischer '76 |
Nancy Fischer |
Bonnie C. Asay & Tom Fish '51 |
Carol L. Fisher |
Janice Wymore Fisher '70 |
Sue Roderick Fisher '63 & McLane Fisher |
Krystal & Nathan Fitzgerald '97 |
Gayle E. Fitzpatrick '78 |
Betty '67 & James W. Flad '68 |
Ann Muir Flatz '79 & Bill Flatz '95 |
James H. Fleming '61 |
Marilyn & Larry B. Flick |
Robert A. Flores '00 |
James Flynn '68 |
George Fogarty |
Teresa & Henry R. Folgate '65 |
Linda A. & Anthony B. Follett '69 |
Heather M. Folts |
Janna E. Ford '99 |
Deanna L. & Benjamin D. Forgard '12 |
Albert J. Fortier '50 |
Anne Girod Foster '49 |
Doris M. Foster |
Diane Lund Frandsen '56 |
Bruce F. Franklin '88 |
Charlen Lenore Frazier '57 |
Christiane & Lewis Frederickson '57 |
Nancy '72 & Scott A. Freeburn '72 |
Catherine Freeland '11 |
Frances E. Freeman '64 |
Jennifer Diane French '13 & Dusty Brooks Rhoades |
Deborah P. '75 & Larry S. Friedman |
Amber Marshall Fronk '76 & James J. Fronk '76 |
Mary Bielman Fryer |
W. William Fuegy, Jr. '51 |
Jill S. Inahara '82 & Mark A. Fujii '81 |
Jerry A. Fuller '73 |
John N. Fuller '73 |
Christine Behrens Fulton '73 |
Mary F. & Stephen R. Gabriel '77 |
Rose A. Lyles-Gaeden & Fred N. Gaeden '69 |
Susan M. Galatz '86 |
James W. Galloway '65 |
Robin L. '94 & Michael D. Galloway |
Sheena R. Galloway '09 |
Robert Sanford Galvin |
Nathan Gamble '95 |
Kristen Gammon McCrae '98 & Kevin J. McCrae '99 |
Claire Gardner |
Kathleen Douthett Gardner '83 & David E. Gardner '83 |
Steve Garlick '70 |
Judy Mellenthin Gaulke ‘65 & Michael R. Gaulke ‘68 |
Roy N. Gaussoin '56 |
Herb '73 & Gwen Gazeley |
Joan & Stanley E. Geel '63 |
Erik D. Geissenhainer '07 |
Danella George '84 |
Donna & George M. Gerity II '84 |
Jane Chappell Germann '64 & Larry F. Germann '64 |
Kim L. & Fred L. Gestra '65 |
Helen Hume Gienger '57 |
Erika R. & P. Leon Giles '64 |
Alyda M. & Richard W. Gilkey '51 |
Sheree Hawkins Gillaspie '77 & Rick Gillaspie |
Emma '79 & John Gilleland '78 |
Mary E. Gilliland |
JoAnn Cichy York-Gilmore '76 & Mark R. Gilmore '77 |
Thomas '68 & Jane Ginn |
Sue Chandler Girton '65 & Richard A. Girton, Jr. '64 |
Sandra & Earl E. Gjelde '66 |
Justin S. Glaze '10 |
Ray Glenn '04 |
Corrine L. Gobeli '89 & David H. Gobeli |
Lisbeth Goddik '88, '98 & Patrick Meunier '88 |
Veva J. Goehler '73 |
Carol Margaret Hatchard Goforth '67 |
Richard C. Goheen '58 |
Lynn Harrington-Golde & Charles J. Golde '69 |
Robert M. Goldstein '77 |
Janet C. Morlan '92 & James W. Good '76 |
Sally Bay Goodman '70 & Gary M. Goodman '70 |
Pamela Loeber Goodwin '78 & John R. Goodwin '78 |
Sheila & J. Michael Goodwin |
Ann Hesse Gosch '77 & Norm A. Gosch |
John J. Gottko |
Eldon Graham '60 |
Susan & Kim L. Graham |
Molly D. Graham '83 |
Randal T. Grainger '73 |
Robert A. Gray '53 |
Jane Fisher '79 & Ronald L. Graybeal |
Jane A. & Jim Graybill '63 |
Mary A. Grbavac '67 |
James '53 Green |
Jenine E. '99 & Brandon R. Greenley '00 |
Dale R. Greenley '69 |
Norma J. Greenwood |
William B. Greenwood '49 |
Robert A. Gresbrink '56 |
Kate M. Gribskov '75 |
Debra & John C. Griesmeyer '73 |
Ken J. Griggs '84 |
Kathy Anderson Grim '67 & Robert L. Grim '68 |
Tina Floberg Grim '68 & Douglas R. Grim |
Warren J. Groberg, Jr. '73 |
John Guenther '05 |
Donald E. Guinn '54 |
Karen Guinn '82 & Erin Odegard |
Tim '73 & Robyn Gulstrom |
Lin Guo '16 |
Shiyao Guo '16 |
Yisen Guo '12 |
Kenneth E. Gustafson '82 |
Linda V. & Fred S. Guthery '70 |
Dan L. Haake |
David E. Hackleman '73 & Debra Marie Bond Hackleman '75 |
David E. Hackleman '73 & Stephanie Schoap |
Dolores A. Haddad |
Linda Ann Hadfield '63 & Earl A. Hadfield II '63 |
Elizabeth A. Hagen '13 |
Marguerite Whitaker Hagen '77 & Ronald S. Hagen '77 |
Tory Hagen |
Karen R. Hall '67 |
Susan Peck Hall '61 & Richard A. Hall |
Susan Small Hall '62 |
Deborah R. '73 & Douglas C. Hallander '71 |
Mary O. Haller '48 |
Susan & Richard W. Halsten '65 |
Karen McCoy Halvorsen '64 |
Katie W. & Clifford R. Hamilton '67 |
Linda L. & Bruce E. Hamilton '66 |
David A. Hamlin '94 |
Dawn E. & Philip S. Hammitt '94 |
Seung-Yeol Han '11 |
Tianwei Han '17 |
Fenny Hanam '05 |
Astrid F. Hancock |
Tanya Eckroth Hannan '94 & John M. Hannan '91 |
Molly Nelson Hannon '72 & W. Dale Hannon |
Tina & John S. Hansell '72 |
Alan '67 & Sandra '68 Hansen |
Lawrence Hansen '75 |
N. John Hansen '41 |
Patricia Spayde Hansen '71 & T. Dean Hansen '69 |
Jerry Hansen ’82 |
Carol Hanshew-Julian |
Sharon J. Harada |
Drema Harden |
Christopher B. Harding '99 & Sarah Silver |
Megan Suratt Harless '03 & Jason K. Harless |
Dale L. Harmer '62 |
Judy '48 & Vernon P. Harms |
Pamela Norberg Harr '66 |
Patricia E. '82 & Michael K. Harrahill '77 |
Robert J. Harrahill, Jr. '90 |
Noel A. Harrington-Aydin '09 |
Wayne H. Harris '70 |
Elaine Allen Harrison '64 & L. Wade Harrison '65 |
Mathew W. Harrison |
Geneva Wood Hart '76 & Jeffery A. Hart '76 |
Joan Hartley '64 |
Tracy A. Hartley '06 |
Eileen Potucek Hartmann '74 & Norbert A. Hartmann, Jr. |
Margaret J. Hartman '68 & Robert G. Zahary '65 |
Mary Lou & Scott R. Hastings '49 |
Becky Hatcher |
Meg K. Hatfield '04 |
Annette Porter Hatley '83 & Mickey Hatley |
Ryo Hattori '99 |
Gregory V. Havely '73 |
Ann Poling Hawkins '69 & John P. Hawkins '67 |
Diane Moshberger Hayes '68 & Allyn L. Hayes '68 |
Marjorie I. '89 & Scott E. Hayes '74 |
Cherie Foster Haynes '73 & Erin J. Haynes '72 |
Louann Gemma-Haynes & Fred D. Haynes '69 |
Gale '75 & Paul A. Hazel '75 |
Jiaying He '12 |
Joan Oylear Heaberlin '78 & Scott Heaberlin '73 |
John T. Headlee '64 |
Anne Harriet Hearon '84 |
Judith Harle Hector '65 |
Lise & Kenneth W. Hedberg '43 |
Sandra & Joe Heeter '65 |
Terry S. Hegle '80 |
Glee Clark Heikes '45 |
Star R. Heilman '97 |
Daniel P. Heineck '06 |
Erika Bessmer Heinlein '69 |
Christie A. Heinonen |
Larry A. Heinonen '70 |
Rebecca & Norm Hellbusch |
Marilyn D. & John H. Helle '79 |
Lori A. G. Hellis & Lt. Col. Ret. Carl H. Hellis '67 |
Joan L. & Bill Hemphill '76 |
Gail H. & Ralph W. Hendrickson '61 |
Patrick R. Hendrix '76 |
Sandra & Scott Hendy |
Kristine G. & Timothy E. Hennessy '77 |
Carolyn Hennig '63 |
Ava M. & Chris Henningsen '88 |
Rosalie G. Engeldinger '84 & Scott A. Henningsen '84 |
Chris Herb |
Anita Herman '80 & Andrew Grutman |
William E. Hewes '59 |
Marilyn Hewitt '56 |
Albert W. Heyer, III ‘71 |
Joseph F. Hicklin '82 |
Joan M. & R. Gary Hicks |
Susan A. Hief '85 |
Wendi L. '92 & Scott Higginbotham |
Jodell K. & Gary R. Hilberg '88 |
Diane Dooley Hildebrandt & Scott Hildebrandt '78 |
Joanne M. & Jeffrey J. Hilderbrand '76 |
Kenneth R. Hill |
Roger G. Hill '94 |
Susan H. & Lee Hill |
Michelene E. '89 & Derek A. Hille '89 |
Donald M. Hilligoss '72 |
Dona K. Hinkle & Douglas W. Hinkle '74 |
Heather Suzanne Hippenstiel '03 & Darren A. Hippenstiel '03 |
Linda Chandler Hirneise '75 & David J. Hirneise '76 |
Jody K. & Lloyd I. Hisaka '65 |
Joseph C. Hise '68 |
Wende Hitchcock |
David M. Hite '62 |
Robert M. Hiyama '62 |
Kathryn Fredricksen Hledik '73 & Randall S. Hledik '73 |
Gregory '84 & Angela Hodecker |
Geraldine S. & Wallace C. Hodge '54 |
Angela Callahan Hoefer '04 & Carl M. Hoefer '03 |
Bruce E. '70 & Suzanne Hofer |
Barbara Montag Hoffa '67 & Daniel Hoffa |
Janice Kelleher Hoffman '81 |
William C. Hoffman '57 |
Helen S. & Jack M. Hogan '63 |
Roy Hogue '75 |
Lin '82 Hookanen |
Lori A. & Mark W. Holcom '79 |
Cheryl L. & Terry L. Holden '72 |
Robyn C. Holdman & John A. Dunlap |
Ralph W. Holland, Sr. '57 |
Catherine P. Holland '73 & Robert A. Waggener |
Judith Holle |
Deborah Hollingsworth '80 |
Patricia A. Hollister |
Catherine Moffitt Holmes '73 & Jack F. Holmes |
David F. Homes '59 |
Laura Saxton Holmes & William N. Holmes '90 |
Myrna and David R. Holmquist ‘83 |
Terri Homer |
Katie & Ray Honerlah |
Jeannette '86 & Darrell '85 Hook |
Molly A. Hoover '70 |
Beth Stevens Hopf '63 |
Glenda I. Hopkins and Donald E. Hopkins '60 |
Nancy Johnson Horn '63 & Darrell C. Horn '61 |
Dr. Terri Horner |
Tracy L. Hornschuch '97 |
Cathy Miller Hosmer '72 |
John E. Houk '75 |
Brianne E. Howard '03 |
Dolly K. Howe |
Marcella K. & Richard A. Howell '50 |
Lee F. '73 & Peggy Hower |
Craig A. Howlett '75 |
Rai-Yun L. '83 & William W. Hsu '82 |
Richard J. Huard '82 |
Phyllis Hubbard |
Ron '69 and Marilyn Hudson |
Patricia L. & Thomas J. Hueneke '62 |
Brad D. '77 & Barb Huggins |
Viola & Chester F. Hughson, Jr. |
Beth & Jerry Hulsman '54 |
Aurelia C. Hunt |
Carol Ann Hunt '81 & Dennis M. Hunt '79 |
Lauren R. Hunt '04 |
Doreen & Jeff Hunter |
Carol J. & Michael Huntington '64 |
Lorraine Fries Husband '63 & James H. Husband '63 |
Marilyn Hutchins & Bob Hutchins '63 |
Teri & John D. Hyde '89 |
Kelly & Travis M. Hyder '10 |
Steve Ihrig |
Paulina B. Ikeda |
Sandra Schuster Ingalls '75 & Steven Ingalls |
Derrick E. Ingram '87 |
Mary L. Inoue '68 |
Barbara & Blair Irvine |
Bennette Maguddayao Irving '92 & Michael J. Irving '92 |
Sue Ann Sturgis Irving '67 & John W. Irving '63 |
Marlene & Ronald D. Izatt '68 |
William M. Jabs ‘69 |
James Jackson '84 |
Valerie Herstine Jackson '69 & Michael S. Jackson '70 |
Patricia Keller Jacobs '56 & Wesley R. Jacobs '56 |
Tina M. & Bruce J. Jacobs '84 |
Carol Jacobson |
Jan True (former wife of Jerome Jacoby) |
Nancy J. & William S. James '76 |
Sandra L. & Arthur M. James |
Cynthia Janes '91 |
David P. Janos, Ph.D. |
Kathleen '82 & Richard J. Jansen '82 |
Prescott K. Jarrell '12 |
Charles A. Jarvie '66 |
Kacie L. Jederberg '05 |
Michelle Bogard Jenck & Donnie A. Jenck '88 |
Cheryl '72 & Tom Jenkins |
Dianne '74 & Steven D. Jenkins |
Marie L. '88 & Ian S. Jennings '88 |
Mary & Ed Jennings |
Gail Ostrom Jervik '59 |
Donald Jeske '66 |
Julie & Martin B. Jetton '85 |
Joo Yeon Jin '09 |
Jang Hyen Jo '88 |
Shirley & Jerry Johannes '57 |
Susan F. John '87 |
Barbara May Johnson '50 |
Dorothy Clunes Johnson '65 & Kenneth R. Johnson '15 (H) |
Ethel F. Johnson |
Heike Brigitte Johnson '76 & George Johnson |
Holle M. & Eric W. Johnson '95 |
Janis Johnson '59 |
John R. Johnson '76 |
Kathy J. & Brad Johnson '76 |
Pamalyn '83 & Scott Johnson |
Patricia Bryant Johnson '73 & Larry A. Johnson '74 |
Rebecca L. Johnson & Lori A. Elkins '03 |
Robert Johnson '66 |
Robin Sabala Johnson '76 |
Sharon Ervin Johnson |
Thomas N. Johnson '82 |
Jane & Gary '67 Johnston |
Charles W. Johnstone '59 |
Brian '79 & Sheryl Jonasson |
Barbara J. Myers-Jones & H. Bart Jones '82 |
Janene C. Jones '84 |
Karen Bailey Jones '80 & Kenneth C. Jones '80 |
Pamela K. & Paul R. Jones III '76 |
Raelee M. Jones '88 |
Sean E. Jones '09 |
Youngho Jung '15 |
Richard Jurevic '73 & Beth Stevenson |
Kelley C. '93 & Eric J. Kaiser '93 |
Parviz Kamangar '67 |
Erwin K. Kamto '99 |
Phyllis Matsuoka Kam-Young '75 & Douglas Kam-Young |
Dee Dee G. '96 & Rodney Kanikkeberg |
Marla A. & Russell Karow |
Ellen M. Kasari |
Robin Wells Kassman '79 & Dustin H. Kassman '82 |
Anne Bredtvedt Kaufman '77 & Loyd A. Kaufman '65 |
Susan Kay '75 |
Connie Howard Kearney '65 & Lee Kearney '63 |
Christi M. '80 & Robert W. Keefer '79 |
Olga Keesling |
Nathan R. Keith '71 & Diane D. Allen |
Suzanne B. & George H. Keller |
Julie Odoms Kelley '93 & Michael Kelley |
Judith Carlson Kelley ‘78 |
Helen Hulsman Kelly '51 |
Patricia A. & Robert J. Kelly '68 |
Toni Lynn Kempner and Leon Kempner '74 |
JoeLynn Hicks Keniston '76 & James A. Keniston '76 |
Steve Kenney |
Faye & C. Francis Kenyon '65 |
Anne '60 & James Kepner '59 |
Nancy Isaacson Kerkvliet '73 & Robert B. Knight '72 |
Carol Frank Kerr |
Leilani Q. Kesler |
Dena & Douglas Keszler |
Kathleen L. Ketchum '82 & Terry D. Droessler |
Carlene Inman Kiel '59 |
Cord K. Killinger '01 |
Patricia A. Kimble |
Laurie L. Kimmell '77 & Richard L. Coufal |
Susan M. & Michael E. Kinard '78 |
Beve '87 & John P. Kindblade |
Gayle F. & Dennis P. King '58 |
Helen Rewa King '38 |
William P. King '43 |
George W. Kingsley '73 |
W. Daniel Kingsley '83 |
Gayle A. & Dick Kinslow '64 |
Anne Lumsden Kirkpatrick '46 |
Theresa M. Kirsch '85 & Robert Grover '83 |
Sonnie J. Kirtley '60 |
Susan '78 & Stephen '79 Klarquist |
Michelle & Anthony Klotz |
Nancy Bolger Kneisel '76 & Gary L. Kneisel '76 |
Annabel Knipe |
C. W. Knodell '52 |
Janet Bohnstedt Knowles '59 |
Ed Knudson '90 |
Mark Koenig |
Ardis Williams Koester '61 & Jerrold H. Koester |
Mindy S. '08 & Joseph B. Konno '06 |
Madelyn Holland Koontz '70 & Fredrick M. Koontz '70 |
Donna Shouse Kopacz '70 & William A. Kopacz '70 |
John Julian Kowalewski '76 |
Kimberley '78 & Thomas F. Kraemer '77 |
Katherine R. & Mark J. Kralj '77 |
Brian '93 & Mari Kramer |
Robert Chris Krance '73 |
Paula & Ken Krane |
Jean & John G. Krautscheid '55 |
Jennifer M. & James W. Krigbaum '82 |
Michelle Knoph Krippaehne & William W. Krippaehne, Jr. '73 |
Roger G. Krom '66 |
Mary C. '70 & Greg J. Krpalek '76 |
Judith Crookham Krueger '65 |
Vicki L. & David H. Krumbein '68 |
Gordon '81, '84 & Micky Kruse |
Dirk P. Kruysman |
Russell V. Kuhns '68 |
Dana Kirkpatrick Kutsch '78 & Kim Kutsch |
Soon C. Kwon '92 |
Paul J. La Franchise '11 |
Waffeya E. & Charles W. Lacey '51 |
Richard D. Ladd '85 |
Donald R. Laird '69 |
Anne Daniels Lamb '64 & William A. Lamb '59 |
Julie A. Lambert '85 |
Heidi M. & Steve Lander '91 |
Bette & Carl M. Lang |
Christopher J. Langdon |
Linda Niemitz Langley '71 & Larry L. Langley '72 |
Cindy Langmo |
Gayle M. Langmo |
Linda Courtney Lansing '57 |
Morella Larsen |
Allan H. Larsen '63 & Susan Johnson Larsen '63 |
Christopher J. Lastition '90 |
Linda M. & Timothy C. Lauer '64 |
Marlene D. & Albert F. Laurie '50 |
Lisa M. & Matthew S. Lautsch '00 |
Judith Ferrin Lawrence '72 and Gary E. Lawrence '72 |
Reagan P. Le '04 |
Julieann Williams Lear '61 & Jerry G. Lear '62 |
Charleen B. Lee |
Christina M. Lee '09 |
Deborah Barker Lee '72 & John D. Lee |
Kwon S. Lee '91 |
Shirley C. & Hugh P. Lee '57 |
Stanford S. Lee '80 |
Tina T. Wong '07 & Myron Lee '07 |
Wonjae Lee '12 |
William E. Leeland '76 |
Wendy K. '99 & Kelley D. Paup-Lefferts '01 |
Allen Leggett '60 |
E. Sammi Lehmann |
Debra Lynn Leingang '84 & Greg L. Leingang |
Cynthia J. & James P. Leonard '77 |
Jenn Schaake '12 & Rob Leonnig '01 |
Monchai Lertsutthiwong '11 |
Christine '70 & Thomas '70 Levy |
George N. Lewis, Jr. |
Jess Lewis '70 |
Pat Lewis |
Phyllis & Robert Lewis |
Jia Yin Li '13 |
Jingwen Li '19 |
George W. Lienkaemper |
Irene E. Lilja |
Melinda Rose Lilley '82 & Eric A. Lilley |
Luella J. Lilly |
Sungkyoo Lim '93 |
Ruth T. & Andrew C. Lim ’68 |
Ernest R. Lindahl, Jr. '73 |
Betsy Krieg & Steve Lindow '73 |
Kathryn Preston Lindow '74 |
David Lindsay '76 & Margaret Ingalls |
Linda J. Leffel '81 & Richard Lindsay |
Joy Benson Linn '85 & Scott A. Linn |
Janice Kuhn Linsky '71 & Peter Linsky |
Sandra Sheffield Lissman '79 & Chas Lissman |
Monique M. '92 & Anthony D. Little '94 |
Vivian Little '67 |
Wendy Starker Little '04 & Matthew R. Little '03 |
Lichu & Francis C. Liu '62 |
Mingyang Liu '13 |
Yu-Ling Liu '92 |
Sally A. Lloyd '83 |
Wen-Hao Lo '11 |
John V. Lobbato ’82 & Brenda House Lobbato ’84 |
Lobbato Family Charitable Trust '80 |
Kathie Lee Lock & William Lock '83 |
Pamela Swanda Loeb '84 |
Dana Dickenson Lofton '92 |
Marcia A. & Charles A. Logan '65 |
Susan Loghmanpour '82 |
Nita Lohr |
Mary Yoder Loiland '71 & James O. Loiland '71 |
Marjorie J. Braker & William C. Long '59 |
Zelma Reed Long '65 & Philip Freese |
Carol M. & Curtis A. Loop '66 |
Elizabeth Rodriguez Loop '82 & Peter H. Loop |
Jean Harris Loosley '48 |
Deborah Kennedy & Paul G. Lorenzini '70 |
Kaye Bailey Loughmiller '64 & Bert E. Loughmiller '64 |
Patricia & Walter D. Loveland |
Ronald P. Lovell |
Jeff Low '98 |
Pamela C. & David R. Lowther |
Renee Schoos-Lucarelli '88 & Michael D. Lucarelli |
Jerry A. Lucas |
Martha Taylor & Dennis H. Lund '83 |
Cheryl Lutz '72 |
Christine L. & Stanley C. Lynch '73 |
Nancy & J.W. Lyon |
Patricia Cranston Maberry '65 |
Wanda P. & Everett N. MacDaniels '50 |
Jeanne & Louis L. Mace '59 |
Nancy R. MacHugh '74 |
Heather & Eric MacKender '00 |
Barbara Pinkerton MacMillan '78 & Paul C. MacMillan '64 |
Mike Macnab '77 |
Greg TTE & Victoria '82 Macpherson |
Deborah J. & William C. Maddy '73 |
Alvin D. Madsen |
Nancy Anderson Madsen '69 |
Sharon Magnuson '85 |
Nancy E. & John D. Mallinson '79 |
Jennifer A. Malter '08 |
Ronasit Maneesai '04 |
Gary D. Manners '61 & Carole Manners |
Kay Mannion & Frederick L. Bowman |
Jan L. & John W. Mantle '76 |
Bonnie '01 & Chris Marantette '00 |
Arthur B. Marine '80 |
Phyllis Brown Markee '50 |
Mary E. Marquardt |
Heidi A. Irvin '82 & Scott Marquis '82 |
Janet Rich Marsh '64 & Robert D. Marsh '64 |
Mary A. & Fred B. Marsh '65 |
Shirley & Herbert Martian |
Bruce A. Martin '77 |
Charles '59 and Kathleen '66 Martin |
Gary Martin '86 |
Joyce B. O'Neill & Larry W. Martin '59 |
Kristine W. Martin |
Margaret DeRuwe Martin '69 |
William F. Martin '99 |
Sue E. Martineau '89 |
Valerie Fitterer Martinson & James L. Martinson '86 |
Karen Barnard Martz '72 |
Constance Frank Mason '65 & Jerry A. Mason '65 |
JoAnn Mast '74 & Kathleen Zappelli |
Mary Lou Mate & Bruce R. Mate |
Linda L. & Donald C. Mather '67 |
Donald E. Mathews '75 |
Hiliary Hart-Mattecheck & Bill Mattecheck '77 |
Lisa C. Mattes |
LaMont Matthews '56 |
Renee A. & Terence R. Mattoon '82 |
Greg B. Mattson '79 |
Terry White Mattson '69 & James C. Mattson '68 |
Diana L. Maul '71 & Alan S. Maul '69 |
Judith Walrod Maule '85 & Alec G. Maule '83 |
Sarah Sollid Maxwell '00 & Joseph R. Maxwell '97 |
Janet Hatch May '66 & Ronald A. May '65 |
Paula M. & Paul D. May '67 |
Laura L. & Robert M. Mayes '69 |
Nancy Pels McCallister '67 & Michael A. McCallister '65 |
Julie McCann '75 |
Kevin L. McCann '77 |
Bernie Bigler McCarthy '64 & William R. McCarthy '63 |
Celine M. '82 & Gregory T. McCarthy '76 |
Betzy K. Fry & James E. McCauley '86 |
Gary McClellan '64 |
Elise F. McClure '81 |
Ferol McClure |
Brenda C. McComb & Dianna Holmes Fisher '00 |
Ann Casale McCord '77 & Robert R. McCord |
Raynard '72 & Linda McCormick |
Angela McDannel '80 & Bruce Kuyper |
Barbara A. & Duane C. McDougall '74 |
Tay T. McEdwards ‘12 |
Sharon L. & Robert F. McElroy |
Cindy McEntee |
Pamela McEvers |
Robert S. McEwen '77 |
Peter W. McFadden '02 |
Erin R. & Derrick McGavic '84 |
Dr. Sharon M. McGavick '71 |
Linda & Thomas D. McGaw '72 |
Suzanne P. '70 & Bernard K. McGrath '70 |
Lisa & Jon C. McHenry '83 |
Jenean Mills McKay '63 |
Michael J. McKelvey '82 |
Jennifer McKenzie '04 |
Margaret & Michael McKenzie '68 |
Teri A. & John F. McKibben '84 |
Marion Hansen & James E. McKillip '71 |
Janet Johnson McKirdie '59 |
Ann E. McMann '72 |
Nancy M. '57 & Donald W. McMorris '51 |
Cindy Marshall McNerthney '79 & Thomas P. McNerthney '77 |
Jane South McSpadden '73 |
Jane A. & Robert E. McWhorter '90 |
Anna J. Means |
Marian Sokol Meany & Phillippe Meany '57 |
Alice C. & William J. Mehl '83 |
Diane L. & Gary A. Meier '72 |
Rebecca Schild Meier '67 |
Susan Melczer |
Miriam E. & William Melendez |
Jane Connell Melhuish '54 & Peter W. Melhuish '54 |
Dottie & Leo Mellon '74 |
Nancy Gillette Melrose '79 & Scott S. Melrose '79 |
Elizabeth McBride Menashe '57 |
Don P. Mendez '80 |
Ina Merchant '57 |
Kathleen L. Meyer '76 |
Joyce Harcourt Meyersick '87 & Ron R. Meyersick '85 |
Carol L. & Raymond D. Michael '64 |
Glenn A. Michael '84 |
Dawn Pozzani & Norman M. Michaels '72 |
Joseph S. Michalek '60 |
Diane Myers Michels '61 |
Pam & Bruce Michels '58 |
Caryn Caswell Mickelson '00 & Scott Mickelson '99 |
Wanda Mikkelson |
Jeannie Mikulic '78 |
Cynthia Stretch Miles '71 & Sidney J. Miles '71 |
Brett A. Miller '87 |
Donald J. Miller |
Fitzgerald Miller '82 |
Jean Miller & Gail Miller |
Jeanne Miller '76 |
Karen Hatchard Miller '69 & Kenneth S. Miller '68 |
Lisl Eileen Miller '90 & Ronald James Miller '90 |
Alicia L. Miller '05 |
Shirley & Walter Miller |
Letrisa Miller '90 & Christopher P. Davey |
Vincent L. Milligan |
Jennifer Bearham Mills & Mark A. Mills '85 |
Tammy L. & Arthur D. Mills '86 |
Charease D. '96 & Kristopher C. Mink '92 |
Barbara C. Sleezer '78 & Mathew E. Misch '80 |
Kathleen E Seaton Misovetz & Michael P. Misovetz '66 |
Bob Mitchell '76 |
Karen Markman '72 & Thomas A. Mitchell |
Nancy Griffee Mitchell '57 |
Roberta Mocabee |
Christine Van Etten Modlin '75 & Michael Modlin '72 |
Pamela Moehring, Ph.D. '80 |
Robert L. Moffitt '74 |
Karen Morlan Monk '64 & Bill R. Monk '62 |
Veralyn Vorpahl Montag '52 |
David A. Montagne '87 |
Robert D. Moody '59 |
Christopher N. Mooers '69 |
Charlee '12 (H) & Bob Moore '12 (H) |
Clarivel Moore '10 |
Donald W. Moore '47 |
Sylvia L. Moore |
Victor Moose '66 |
Edward M. Moreno '82 |
Dixie & Kelly '79 Morgan |
Peter F. Morgan '75 |
Gretchen R. & John E. Morris |
Lonnie B. Morris |
Lola J. & Jerry Morrison '73 |
Penny M. & Michael J. Morrissey '68 |
Jerome J. Morse '70 |
Kathryn L. '86 & Steven W. Morse '86 |
Linda & Frank Morse '70 |
Yashar Mosanenzadeh '04 |
Henry A. Moshberger '64 |
Karen Garrison Moss '87 |
Timothy P. Moyer |
Steven J. Mrazek '86 |
David B. Mueller '86 |
Merilee & Gerald K. Mulvey '70 |
Jill Meier Munger '90 & Kelly E. Munger '91 |
Heather Munoz '00 and Christopher Maxwell |
Dennis & Christine Munson |
Cynthia H. & Larry M. Munz '62 |
Janet M. Truselo & Raymond E. Murphy '63 |
Jo Lightner Murphy '76 & Michael E. Murphy '79 |
Irene H. & Gary L. Musser |
Anne Myers |
Melissa '18 & John H. Myers '10 |
Amy & Richard L. Nafshun '97 |
Douglas A. Naimo '86 |
Jill Blodgett Naimo & Michael A. Naimo '85 |
Carol J. Magness '92 & Thomas T. Nakano '89 |
Surendar Nambirajan '17 |
Kirsten & Bradley J. Nantz '85 |
Dr. R. Nath, Ph.D. '19 |
Laura Earnest Naumes '81 & Michael D. Naumes |
Stephen K. Ndzeidze '09 |
Pamela J. Nelsen '73 |
Carol King Nelson '61 & Earl E. Nelson '57 |
Jennifer A. Nelson '73 & Susan L. McGee '82 |
Jill Y. Nelson |
Judith M. & Denny B. Nelson '63 |
Stephanie & James G. Nelson '69 |
Willard E. Nelson '47 |
Jennylee Sandberg Nesbitt '59 & Gregory Nesbitt '58 |
Janice Burris Nestler '79 & Richard C. Nestler |
Darlene Lambert Netzer '67 & Garrett W. Netzer '66 |
Esther Neuman '75 |
Jeanne L. Newberg |
Gerry Marshall & Bernard A. Newcomb '65 |
Aimee G. '06 & David M. Newman '98 |
Irva Kay Neyhart |
Chien N. Nguyen '07 |
Roger G. Nibler '63 |
Ann H. Nicholas '77 |
Frances A. & James S. Nichols, Jr. '68 |
Dinah '74 & Steven T. Nicholson |
Jean & Richard L. Nicholson '66 |
Susan Higgins Nicol '68 & Scott M. Nicol |
Janet & Henry Nielsen, Jr. '78 |
Viola T. & Ralph Nielsen '50 |
Michael E. Nielson '10 |
Lois Double Nobles-Butler '69 |
Tiffiny A. Nofziger '09 & Christopher Bush '08 |
Wilbert F. Noltemeyer '69 |
Catherine L. Nordby |
Susan Ann Clarke Normington '98 & Dylan M. Normington '95 |
Sandra L. & Arthur M. Norris, Jr. '65 |
Zola M. & Martin E. Northcraft '55 |
Allison R. Northcutt '86 |
Ruth A. & Ken Noteboom '59 |
Emily N. Novitsky '16 |
Shelley Shirley Nuss '78 & Gary S. Nuss '80 |
Ronald G. Nutting '52 |
Rosemary & John C. Nyberg '70 |
Martin Nygaard '51 |
Mary S. O'Boyle '78 |
Betty Mae O'Brien '65 |
William E. O'Connell '69 |
Kevin C. O'Donnell '76 |
Nellie Vancalcar Oehler '64 & Dennis E. Oehler '63 |
Linda Clark O'Hara '77 |
Charles J. O'Hare '79 |
Joan Okamura-Skoro |
Patricia MacComber Oldenstadt '77 |
Karen J. '83 & Richard A. Oldfield '84 |
Tracy Schubert Oliver |
Gregory A. Olsen '66 |
Linda Besse & James P. Olson '78 |
Rose and Lyle Olson '80 |
Earlene M. Oman |
Ricardo Orozco '12 |
Joan E. Osko '61 |
Patricia & Norm Ottoman '55 |
Anne Fortune Owen '82 & Mark Douglas Owen '81 |
Penny Applegate and Jay Owens |
Kim Burkhart Oxsen '78 & Douglas R. Oxsen '75 |
Belinda A. Batten & Robert K. Paasch |
Diane S. Detering-Paddison '81 & Christopher S. Paddison |
Susan Y. Page '17 |
Suzanne Peters Page '83 & Dan Page |
Terry L. Page '90 & Ginger Page |
Dixie Paglia |
Janet Wait Pahl '83 |
Jennifer & Mark Pahl '90 |
Vicki R. & Bill Pahl '71 |
Donna Lee Adams Palin '56 |
Carol & Richard L. Palmer '69 |
Bruce A. Park '67 |
Young-Shin Park '97 |
Rhiannon L. Parmelee '05 |
Myra & Gregory Parrott '76 |
Jane S. Partridge |
Supattra Pativisan '06 |
Gloria G. & Thomas D. Patterson '57 |
Patricia Patterson |
Deborah Patton |
Judith & Jerry Paul |
Donna L. Payne |
Nancy Hatter Payne '75 & Michael S. Payne '76 |
Jeffrey D. Peace '73 |
William G. Pearcy |
Chloe & Frank '74 Pearson |
Margaret & James C. Pearson '67 |
Janet Aydelott Pease '60 & Norman C. Pease |
Shannon L. '95 & David R. '95 Pedersen |
E. Paul Peloquin '66 |
William Penner '82 |
Tod D. Perkins '86 |
Robert N. Perry |
Janet A. & Charles G. Peter '53 |
Jody '47 & Donald E. Petersen '47 |
Julia H. & Andy Petersen '78 |
Mary Ellen Petersen & Bruce N. Petersen '80 |
Sarah & Jeff Petersen '88 |
Katie Cruickshank Peterson '84 & Richard L. Peterson |
Mary B. & Kenneth M. Peterson '81 |
Patricia Mumford Peterson '53 & Robert E. Peterson '50 |
Glen Pfefferkorn & Morris Wendorf |
Mike Philips |
Carmen Ford Phillips '59 |
Kathryn A. Phillips '83 and Michael Edward Szmania '83 |
James F. Pickett '75 |
Cynthia Barnett Piennett '80 & Mark T. Piennett '80 |
Cassandra Schram Pietrok & Gary A. Pietrok '84 |
Diana A. Strawser & Pete E. Pifer '68 |
Nancy A. Pihl '79 |
Tom & Glenda Plant |
James R. '71 & Billie Plasker |
Sally Ross Plumley '61 & Neil Plumley '61 |
Karen R. Polenske '59 |
MaryAnne & Bob Polich '78 |
Susan M. Ottalini '75 & Nick Pollak |
Susan Hufford Poole '69 & Robert R. Poole '67 |
Laurie Bech Poorman '84 & Jay C. Poorman '84 |
Martha Phillips Poorman '67 |
Susan E. '61 & Ken R. Poorman '61 |
Renie & James H. Pope '68 |
Mary R. Poppino |
Sue M. Port '69 |
Janet B. Porter '49 |
Joni Portmann '77 |
Jenelle Goin Post & Wil H. Post '60 |
Sandra W. & John R. Potter |
Cynthia Boldman Potwin '75 & Peter V. Potwin '72 |
Jimmy Powell '69 |
Stephen C. Pratt '78 |
Karen & Steve Preece '69 |
Heather B. Runes '01 & Rodney A. Prell '98 |
Janet Rufener Presley '54 & Roy Presley '55 |
Sharon S. & Dwight W. Prewitt |
George R. Priest '71 |
Charles D. Prince '88 |
Tamsen E Baker Profit '92 & Bryan R. Profit '93 |
Shirley Prothro |
Nancy Necia Kuehnoel '77 and Mark P. Proulx |
Helen Suter Purkerson '63 & Darrel R. Purkerson '63 |
Carolyn J. Cooper & Marvin R. Pyles '73 |
Barbara J. Pyper '76 |
Rui Qu '15 |
Mike Quigley '60 |
Joy '88 & Richard L. Ragsdale '76 |
Sandra & Jeffrey S. Ramp '72 |
Tia Kinnear Ramsdell & James V. Ramsdell, Jr. '61 |
Suzan J. & David W. Ramus '77 |
Katherine M. & Dan O. Randall '67 |
Steven M. Randolph '77 |
Leila Ranjbar '16 |
Anne Lemke Rasmus '69 & Alfred A. Rasmus '69 |
Yuttapol Rattanapong '12 |
Cleora Adams Raulerson '76 & Peter Raulerson |
Lois J. & James C. Rawers '72 |
Char Rawlinson '57 |
Lori A. & Roderick J. Ray, Jr. '79 |
Shirley Gribskov Ray '49 |
Timothy P. Ray '04 |
Richard J. Raymond '95 |
Douglas H. Reckmann '73 |
Toni & Mike Reding '72 |
Nancy Walker Reece '78 & David J. Reece '77 |
Margaret '73, '81 & William '75 Reed |
Bonnie Wallace Reeder '56 & Harry C. Reeder '55 |
Patricia A. Reeder '80 & Donn J. Ylvisaker |
Joann & Gerald A. Reese '74 |
Adele Allen Reget '54 |
Penny Ellings Reher '82 & Ronald D. Reher |
Brandon M. Reich '97 |
Carol '80 & Ulrich M. Reich '86 |
Marilyn Dye Reiling '60 & Larry Reiling '57 |
Joyce Williams Reinke '68 |
Julie Fitzgerald '78 & Robert S. Renfro '74 |
Richard H. Rettig '68 |
Heidi Davey Reynolds '89 & Kenneth J. Reynolds '82 |
Lauren J. & Robert Reynolds, Jr. '80 |
Patricia A. Reynolds '73 & Michael B. Camillo |
Karen Culbertson Rhinard '63 |
Grace E. '83 & Mike Rich '07 (HD) |
Joy Hoerner Rich '45 |
H. F. Richardson '66 |
Nancy & Joseph Richie |
Sandra & Roy L. Rider '60 |
Roberta M. & Norbert S. Ries '73 |
Karen S. Rigler and Ross Allen Rigler '69 |
Barbara Doering Riley & Bill Riley III '56 |
Michael R. Riley '84 |
Dennis C. Rilling '71 |
Steven R. Ringwald '96 |
Arlene G. & J. Douglas Ripley '84 |
Heather Fergusson Risk '61 & Donald Risk '62 |
Kenneth A. Riswick '77 |
Joan Ritchey |
Patricia Lovell Rivers '69 & William A. Rivers '66 |
Betty Lewis Rivinus '77 & Andrew P. Rivinus '77 |
Michael Roach |
Margaret & Michael Roark '67 |
Jo Marie Robb '77 & James F. Robb '54 |
Bret Roberts |
G. Louis Roberts '72 & Jan Sogge |
Sheri & John E. Roberts '65 |
W. Richard Roberts '58 |
Nancy & Michael F. Robinson |
Linda R. Ashkenas & Jeffrey D. Rodgers '86 |
Cheryl D. & Rod Rogers |
Kathleen Marsh Rogers '62 |
Roy Rogers '56 & Mary Olson |
Jo A. & Roger L. Rollins '62 |
Kristine Johnson Rooke '87 & Frank W. Rooke |
Jennifer Rosales '95 |
Ronald J. Rose '58 |
Cindy Rose |
Stephanie L. Rosenbaum '02 |
Julie Miles Rosling '69 & Reed V. Rosling '71 |
David E. Ross '79 |
Francie M. '84 & Thomas W. Ross '82 |
Kathryn V. Ross |
Nancy and Ross W. Jefferys |
Lorena & Markus H. Rostig '84 |
Evelyn French Rostvold '64 |
Norma Kolln Roth '55 |
Francis '61 & Frances Rothuage |
Carol R. & Gary Roush '74 |
Samuel R. Royster '12 |
Paul A. Rozendal '63 |
Etta M. Ruberg |
Ronald J. Ruchek '70 |
Walter G. Rudd |
Cathryn '76 & James Rudd |
Sheryl '81 & Steve '80 Rudolph |
Patricia R. & Gary W. Runes '61 |
Lori B. '78 & Richard L. Rush '69 |
Merry S. & Vernon W. Rush '67 |
Michael W. Rutherford '80 |
Sonya Nyberg Rygh '93 & John K. Rygh '92 |
Bill Sabol '77 |
Valerie Ramage Saiki '80 & Clyde K. Saiki '80 |
Nasser Salmasi '06 |
Faisal A. Samoo '09 |
Frank S. Sampson |
Thomas E. Sandelin '80 |
Barbara Sando |
Rute Santos |
David Saucy, Jr. '49 |
Priscilla Prince Saunders '60 |
Mary Benz Sayler '67 |
Frances I. Saylor |
Karen L. & Duane A. Schaad '75 |
Charles Alfred Schadt '76 |
Carol Tyler Schaeffer '71 & Scott T. Schaeffer '71 |
Shirley Williamson Schamp '56 |
Linda J. & Robert P. Schapper '68 |
Craig B. Scharer '95 |
Edward '75 & Elizabeth Schatz |
Daphne T. Schetky '49 |
Bradley G. Schieferstein '75 |
Jackie Schlosser '72 |
Barbara H. Schnautz |
Ronald Schoenheit '65 |
Kelly Douglas & Eric Schoenstein '88 |
Renee Schoos-Lucarelli '88 & Michael D. Lucarelli |
Lois A. Schudel |
Nancy Larson and Dale W. Schultz |
Karen L. & James S. Schupp '78 |
Gretchen S. Schuette '80 & Rick Romano |
Shanna K. '91 & Anthony C. '91 Schwartz |
Melissa Woods Schwieger '74 & David B. Schwieger '73 |
Karen L. Schwindt '94 |
James J. Schwitter '75 |
Joan A. & Thomas V. Scoggins II '70 |
Cindy A. & Patrick M. Scott '79 |
Darci Lynn Scott-Poage '91 |
Tamara J. Scott '88 & William A. Crowley |
Julie Davies Searcy '63 & James T. Searcy '59 |
Nancy Billingsley Searles '71 & V. Kent Searles '71 |
Rollin '79 & Donna Sears |
Turgay Seckin '88 |
Adenia L. & Clark W. Seely '77 |
Julie Clarke Seipp & Paul E. Seipp '90 |
Stanley E. Selfridge '73 |
Judith Fritz Sessions '77 & John Sessions '79 |
Yean N. Chu & J. Stephen Setera '75 |
Renuka Raghavan Sethi '69 |
Judith Bale Setzer '59 |
Darcy M. '06 & Clinton '03 Sexson |
Cindy Atkins & Ken Sexton |
Michael A. Sharp '74 |
Karen H. '85 & Hendrik Sharples |
Barbara Uren Shaw '68 & Ray W. Shaw '66 |
Shirley Shaw & Randy A. Huber '71 |
Susan M. Shaw '97 & Catherine A. Draper |
Elene J. & Michael W. Sheets '75 |
Donetta Burrough Sheffold '76 & David W. Sheffold '77 |
Janet Zimmerman Shelton '74 |
Y. Sherry Sheng & Spike Wadsworth '60 |
Tina & James L. Sherbert, Jr. '72 |
Barbara Powell Sherman '68 & Robert J. Sherman '66 |
Lynn '87 & William R. Sherwood '89 |
Susan & Donald E. Shiarla '77 |
Gloria Olson Shibley |
Anne Peterson Shiffer |
Deborah M. Wright-Shillingburg '79 & Edward John Shillingburg '77 |
Robert B. Shoemaker |
Mabel C. Shou |
Carol Maring Shull '67 |
Judith & Joseph H. Sidey '69 |
Gayle Decoss Sievers '69 & Larry C. Sievers '69 |
Paul D. Siller '87 |
Patricia D. & Kendrick J. Simila '62 |
Gerald L. Sing '72 |
Susan Armstrong Sissel '67 & Bill Sissel '62 |
Yvonne & Rocky G. Sitton '72 |
Linda Ansley Sizer |
Ione E. & Donald L. Skaar '66 |
Lorrine B. Skaff-Winger '72 |
Joanne V. & Otis Skaggs |
Deborah H. Skehen |
Eleta Skidmore '83 & Scott Williams '83 |
Charlotte Bell Skurdahl '52 & Elmer M. Skurdahl |
Barbara K. & Stephen G. Slavens '69 |
Janet Small |
Ann '74 & William H. Smart |
Samantha A. Smee '10 |
Christine D. & Chris Smith |
Dan Smith |
Denise Sullivan Smith '80 & G. D. Smith |
Harriet G. & Richard K. Smith '47 |
Katherine Smith '61 |
Kristel Rydman Smith '70 & Robert V. Smith '69 |
Leslie F. & Gregory E. Smith '72 |
Linda K. Smith |
Marilyn A. Smith |
Marilyn J. Smith |
Mark C. Smith '89 |
Melinda von Borstel Smith '06 & Craig R. Smith |
Robert D. '67 & Susan Smith |
Sheila K. Smith |
Thera G. Smith '71 |
Lyn Marie Smith-Gloria '82 & Rolando Smith-Gloria |
Gay Berry Snyder '75 & James L. Snyder '73 |
Mary K. & Louis J. Snyder '60 |
Jean E. & Dave Socolofsky '59 |
Hartanto Soehalim '01 |
Soewandhi Soekamto '91 |
Anne White Solt '59 |
Carolyn Pedersen Solvason '70 & John R. Solvason '70 |
Melinda Martin Sorte '86 |
Patricia & B. Linn Soule |
Stacia Ann Sower ’78 |
Stacia Ann Sower ’78 |
Sandra K. & Graham B. Spanier |
Kimberly Pugh Spathas '83 & Jeffery C. Spathas '83 |
Nita Rae Crimins '60 & Donald L. Sperling |
Maryann Belshin-Spiegelman & Jack D. Spiegelman '85 |
Lyle Spiesschaert '70 |
Lewis D. Spilde '62 |
Brenda Rollins Spilker '78 & Mark A. Spilker '80 |
Larry D. Spindler '64 |
Beverly & Dennis G. Spink '56 |
Leslie & Scott Sprague '86 |
David A. Sprecher |
Michelle Rekate Springer '89 & Scott D. Springer |
Colleen J. Spurgeon '84 |
David C. Squire '67 |
Surachai Sriviroj '84 |
Jill Stackhouse '79 |
Mary L. & Lawrence W. Stadler '60 |
Stan L. Stafford '63 |
Tami '85 & Mike L. Stafford |
Paula F. & Scott H. Staggs '81 |
Ann K. & Thomas P. Stagnaro '66 |
Kathleen E. Stander & James F. Day |
Barbara R. & James H. Stanton '68 |
Rodney S. Stanton '79 |
Marilyn McCornack Starker '72 & Bond Starker '69 |
Gil Starks '59 |
Sharon A. Starr |
Nan H. & Peter D. Stearns '56 |
Johanna Wilson DeStefano |
John H. Stegemann '60 |
Janet and Randall Stegemeyer ‘68 |
Stephen V. Stehman '82 |
Gary Stein '59 |
Laura Miller Steinert '93 & Steven R. Steinert '92 |
Corinne Ownbey Stennett '68 & Dale R. Stennett '67 |
Leslie Opperud Struxness '75 & Lester L. Stephens '67 |
William L. Stephens '40 |
Maria E. & Frederick J. Sterk '64 |
Patricia A. & R. Stevens Gilley '56 |
Michele Foster Stickney '69 & Roger B. Stickney '67 |
Brent L. Stinnett '75 |
Kate '83 & John A. Stirek '82 |
Charles L. Stoddard '60 |
Joan E. Stoddard '65 |
Vicki & Patrick F. Stone '74 |
Kari & Arthur I. Stonehill |
Cheryl A. '78 & Harvey A. Storey, Jr. |
Verle D. Storey |
Andrea M. Storm '06 |
Margaret Wass Stovall '71 & Ralph E. Stovall '69 |
Lawrence W. Stover, Jr. '71 |
Richard Strachan '78 |
Terry Smith Strand '65 & Carl E. Strand |
Deborah Strandberg |
Judith Wicks Street '64 & James R. Street |
Lindsay Smith Streich '90 |
Ariel R. Stroh '12 |
Eleanor R. Strowbridge '51 & Robert D. Edwards '61 |
Marty & William M. Struve |
Abigail R. Kimbell '82 & Edwin A. Stryker '66 |
Moira E. Stuart '97 & Karen Hand |
Cynthia L. '86 & Duane C. Stubenrauch '86 |
Shelley Larsen Su '98 & Jason Su |
Judy Sugnet '67 |
Herman D. Suit |
Catrena Howlett Sullivan '91 & Sean D. Sullivan '83 |
LeAnne Eggleston Sullivan and Dale Robert Sullivan '82 |
Caren K. Erickson & James L. Sumich '71 |
Kara S. '94 & Terry L. Surface '94 |
Alice Armstrong Suyematsu '81 & Glen Suyematsu '76 |
Gregory Swanson |
Lynn & Perry Swanson '69 |
Raymond M. Swarner '52 |
Marta R. Swart |
Barry C. Swatman '99 |
Elin K. Swenson |
Karl E. '80 & Elizabeth Swenson |
Judith Roth Swift '62 |
Aleen (Ali) Swofford '71 |
Shelly A. & Raymond W. Sykes, Jr. '63 |
Nelly Syriotis and Anthony G. Syriotis '54 |
Mizuki Takana '02 |
Thomas C. Talbot '43 |
Suda '85 & Sakchye Tapsuwan '84 |
Lynda Lockard Taylor '70 & Douglas J. Taylor '70 |
Ray Taylor '82 |
Christina & Carl A. Tebbens '65 |
Alicia Teel |
Nancy Eileen Teeter '77 & Richard K. Teeter '77 |
Carolyn & Gordon F. Teifel '67 |
Kerry A. Tharp '73 |
Martha Chapman Tharp '73 |
Suzanne & Ronald D. Thom '59 |
Robert Thomas |
Nona A. & William W. Thomas '64 |
Rebecca M. & Rick A. Thomas '94 |
Carol A. Kirby & Douglas S. Thompson '79 |
L. Joan Thompson & David M. Thompson '65 |
Maxine M. Thompson |
Pamela Brown Thompson '67 & Bruce S. Thompson '67 |
Ramonda Alvarado Thompson '85 & David Thompson |
Marta J. & Kenneth Thrasher '71 |
Eric Timmons & Patrick De La Grange |
Jana & Doug Tindall '78 |
Debora '14 & Thomas R. Tirrill |
Allen C. Todd '71 |
Katherine H. & Arthur S. Tokola '65 |
Joan & Tom Skoro '81 |
Denise Blais Tomasovic '71 & Robert Tomasovic '71 |
Charles Tombropoulos '81 |
Maria & Charles Tomlinson |
Wayne Tonack '62 |
Sheri J. Tonn '71 & Jeffrey F. Tonn '71 |
Theerayut Toojinda '99 |
Allie Nagy Tossberg '91 & Frederick C. Tossberg |
Helen F. Townsend |
Deanna Trail |
Jo Anne J Trow |
Rosemary Troxel |
Ann Marie Tung '76 and Weimin Tung |
Abdul F. Tunio '94 |
Yusuf Tutar '98 |
Deb '79 & Tim Tyler |
Bobbi Conard '76 & Andy Ungerer '81 |
Ann & Thomas J. Usher '70 |
Vicki Valenti-Joines & Willliam Joines |
Hanna '97 & John Valva |
Michelle M. & Derek C. Van Bronkhorst '85 |
Christian W. Van Dyke & Christine Shiladeh |
Susan Carter Van Leuven '63 |
Marjorie & G. W. Van Vechten '60 |
Sheila Griep Van Zandt '59 |
Wade D. '81 & Elena Vandenburg |
Lisa M. Vanderford-Anderson '96 & Matthew C. Anderson |
Shirley Vanelli |
Diane Kay VanHoy '75 & Jeffrey D. VanHoy '75 |
Eva Louise Varga ‘94 & Patrick T. Varga ‘95 |
James D. Vaughn '97 |
Faith '07 & Blake R. Vawter '05 |
Mark P. Vescovi '83 |
Charles P. Vincent '69 |
Susan Milligan Vitt '79 |
Amy R. Vlach '99 |
Irene Brawley & Roger E. Vlach '68 |
Robert L. Vogel |
Tyra Voll '03 |
Lorene M. & Michael E. Vollmar '68 |
Donna DeLozier Vuchinich |
Samuel Vuchinich, Jr. |
Mary Lou '57 & David G. '56 Wagner |
Leonard A. Waldemar '59 |
Martha E. Waldemar '59 |
John N. Walker |
Stacey Jensen Walker & Marcus D. Walker '86 |
Valerie Horn Wall |
Mike Wallace '74 |
Jerry G. Wallingford '72 & Tanis De Marais |
Kristin A. '93 & Glenn W. Walsh '93 |
Nancy P. Walsh '73 |
Louise Wang |
Rosetta & Rongie '67 Wangerin |
Greg Ward |
Kathy L. Ward '77 & Harold W. Crawford |
Sidney W. Ward '54 |
Sam Ware '65 |
Dean '90 & Melissa Warner |
Deborah Warner '78 & John Rodgers |
David R. Warnke '85 |
Richard G. Warren '72 |
Susan V. Bailey & W. Michael Warwick '71 |
Mary Curtis Washington & Warren M. Washington '58 |
Worawas Wassanont '02 |
Claude & Robert Waterman, Jr. '69 |
Michael S. Waterman '64 '66 |
Kristin Watkins & Paul Garrahan |
Barbara J. Watrous |
Allen E. Watson '68 |
Jean Ross Watson '71 & Larry N. Watson '72 |
Maxine Elliott Watson '65 |
Marcia L. & Harvey M. Watt '50 |
Marcus Watt '77 & Wilda Stratton |
Marta & Wayne von Borstel |
Jim Weathers '67 |
Lucinda K. '80 & Mark D. Weaver '80 |
Tonetta A. & Mark B. Weaver '92 |
Helen Blinkhorn Webb '57 & Jim D. Webb '55 |
Thomas R. Webb '68 |
Carla & Mark A. Webber |
Barbara Burtner Weber '53 & Leonard J. Weber '52 |
Kris Webster, in Memory of Melissa Brogan |
E. Rachel Wedman |
Peggy Russell Weems '70 & Gary L. Weems |
Dan E. Weerts '76 |
Jodi '96 & John Weisner '95 |
Suzanne Heisler Weissman '71 & Steven J. Weissman |
Pamela Thomas Welch '82 & Stephen C. Voorhees |
Ann Ridings Wellman '55 |
Micheal '64 & Kay Wells |
Sharon Welty '75 and James R. Welty '54 |
Linda K. & Jan P. Wepster '63 |
Sydney Coleman Wermlinger '63 |
Alexa Aho West '66 & Neil E. West '60 |
Charlie West '70 & David West '69 |
Anne Pendergast Western '81 & Samuel Western '82 |
Jennifer L. & Wade J. Westhoff '93 |
Carina Westover-Schmidt '84 & Ronald A. Schmidt '84 |
Simonne Gay Weyand '99 & Jason M. Weyand '98 |
Stacy & Jeremiah J. Whiddon '03 |
Helen P. & Dan O. Whitaker '81 |
Connie Neville White '95 |
May White |
Megan Simmons White '98 & Caleb A. White |
Carol Keema Whitelaw '62 & John Whitelaw '61 |
Elaine Yunker Whiteley '53 |
Brian P. Whiteside '93 |
Gary R. Whitfield '69 |
R. Vincent Whiting |
Sara & Lon H. Whitworth, Jr. |
Luana Kapuniai Whyte '72 & Jim Whyte '70 |
Charles L. Wiedrich '56 |
Margaret J. Wiese |
Peggy Bedell Wiggett '72 & Jim F. Wiggett '72 |
Candice Wiggum '92 |
Ginny L. '72 & Jack Wilborn '69 |
Glenna Wilder |
Linda McClure Wiley '63 & David D. Wiley '63 |
Joanne Fabry Wilkie '60 |
Caroline & Bill H. Wilkins |
Edyth A. Willard '71 |
Albert Emerson Willard |
Sherri J. '85 & Peter N. Willard Argyres '98 |
Judi & William A. Hoffman |
Christine Keylock Williams '66 |
Dena L. Williams '83 |
Gregory M. Williams '83 |
Janice Manly Williams '53 |
MaryJean & Richard B. Williams '75 |
Meagan K. Williams '08 |
Naomi F. & R. Michael Williams '84 |
Phyllis Williams |
Randy Williams '68 |
Rebecca L. Williams '06 |
Ronald H. Williams '58 |
Jo Ann Cady '48 & Glenn Williamson |
Linda May Williamson '71 & Eugene Williamson '68 |
Stephanie Sanford & Kenneth J. Williamson '68 |
Heather Yeats Willig '88 & Michael R. Willig '90 |
Dana C. Willis '92 |
Carol Hendrickson Wills '72 & Byron S. Wills '72 |
Judith A. & Michael Wills '62 |
Kerri R. Angel & D. Scott Wilson '81 |
Jay N. Wilt '75 |
Amber Johnson Wimberly '99 & David J. Wimberly '01 |
Marilyn Renn Wimer '54 & Donald L. Wimer '53 |
Shell Whittington '77 & Jeffery R. Winders |
Anita Miller Winn '79 & Buford B. Winn '78 |
Alma Winterbotham |
Kristine M. Wiren '75 & Thomas M. Collins |
Roger Wissman '65 |
Diane Bodtker Wohler '82 & John A. Wohler '83 |
Nancy L. & Philip M. Wolf '76 |
Nancy Hatch Wolford '68 & Dan L. Wolford '68 |
Joetta Miller & Jackson Wong '58 |
Sally Wong |
Bruce E. Wood '70 |
David '86 & Kristy Wood |
Mary Eufemio Woodman '83 & Thomas H. Woodman '78 |
Julianne Wood-Rethwill '75 & Craig E. Rethwill |
Jean Woods |
Eleanor Purcell Woodson '48 |
Patricia Elkins Woolsey '67 & Roy B. Woolsey |
Helen & David L. Woracek '69 |
Susan McCorkell Worth '74 & Frank S. Worth '73 |
Ann Daneke Worthington '76 & David S. Worthington |
Dawn J. Wright |
Julie Edwards Wright '73 |
Ruei-Chi Wu '95 |
Mel E. Wunderlich |
Laura M. Anderson '00 & Steven M. Wyatt '91 |
Shozo Yanagida |
Marsha Portmann Yandell '73 & Richard Yandell |
Judy B. & Richard T. Yerian '65 |
Rachel L. Yim '08 |
Merlene Hanscam York '71 & Peter M. York '71 |
Colleen & Grant M. Yoshihara '77 |
Kimiyo Yoshizaki '02 |
Judith Atwood Youde '62 & James G. Youde '62 |
Dianna L. Young '83 |
Marilyn R. Young |
Nancy C. & Randall O. Young '76 |
Mary N. Youssef '70 |
Steven A. Zamsky '90 |
Joe Zaworksi, Ph.D ’72 & Dr. Katharine Hunter-Zaworski ’72 |
James E. Zeek '57 |
Claudia Roenicke Zerba '73 & Dennis R. Zerba '72 |
Jing Zhang '96 |
Priscilla & Donald Zobel |
Edward J. Zollner |
Noreen McGovern Zupan '77 & Thomas G. Zupan '82 |